×

Registracija vizitui

Paslaugos

Dantų plombavimas

Dantų plombavimas – tai odontologinis gydymo metodas, kuriam būdingas pažeistų danties audinių šalinimas ir atstatymas plombine medžiaga. Dantų plombavimo paskirtis gali būti gydomoji (terapinė) ir estetinė.

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai burnos higienisto atliekama procedūra, kurios metu pašalinamos kietosios dantų apnašos, akmenys, pigmentinės dėmės.

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai burnos higienisto atliekama procedūra, kurios metu, pasitelkus saugias ir efektyvias technologijas, balinami viršutiniai dantų sluoksniai.

Gydytojai

Vytautas Pranskūnas

Gydytojas odontologas

Raminta Pranskūnienė

Gydytoja odontologė - ortodontė

Ignė Sniečkuvienė

Bendrosios praktikos gydytoja

Skaistė Petronienė

Burnos higienistė

Kamilė Ražanauskaitė

Burnos higienistė, gyd. odontologo asistentė 

Kontaktai

Registratūros tel.: +370 676 22 218

El. paštas: klinikadenticus@gmail.com

Adresas: Palangos g. 47 Panevėžys

Darbo laikas

I-V 9:00 19:00

Apie mus:

„Denticus“ odontologijos klinika įsikūrusi 2011 metais. Klinikoje galime pasiūlyti visas odontologines paslaugas, kurias atlieka savo srities profesionalai.

  • Mūsų tikslas – nuoširdi pagalba Jums. Mūsų veiklos rezultatas – pastebimai pagerėjusi pacientų sveikata ir plačios šypsenos. Siekiame, kad mūsų klinikoje jaustumėtės komfortiškai nuo pirmojo apsilankymo iki paskutinio vizito.
  • Mūsų misija – užtikrinti kokybišką ir pilnavertį gydymą. Tai pasiekiame savo komandos dėka. Mūsų gydytojai – ilgamečiai kolegos. Drauge puoselėjame tradicijas, paremtas kokybe, patikimumu ir nuolatiniu tobulinimusi. Tokiu būdu pasiekiame stulbinančių laimėjimų ir randame sprendimą net sudėtingiausiais atvejais.
  • Mūsų vizija – visada būti pirmuoju Jūsų pasirinkimu. Tik vienybės, profesionalumo ir aukšto lygio technologijų dėka tapome konkurencinga klinika visoje Lietuvoje.

Didžiuojamės, kad turime savo darbą išmanančią komandą bei laimingus pacientus, kurie patenkinti teikiamomis paslaugomis sugrįžta ir vėl!