×

Registracija vizitui

Grįžti

Dantų laminatės

Dantų laminatės – sparčiai populiarėjantis estetinės odontologijos metodas (dar vadinamas estetiniu protezavimu), leidžiantis atkurti baltą, simetrišką šypseną plonų stiklo keramikos plokštelių pagalba.

Iššūkiai

Pageltę, formą ir spalvą praradę, ėduonies pažeisti dantys. Visa tai – tik ledkalnio viršūnė. Neestetiška šypsena sukelia iššūkius, apie kuriuos dažnai susimąstome tik su jais susidūrę. Tai – emociniai išgyvenimai, kompleksai, nepasitikėjimas savimi.

Dantų laminatės leidžia įveikti ne tik estetines problemas, bet ir ilgus metus kamavusius kompleksus!

Kodėl dantų laminatės – efektyvus sprendimas?

Tvirti dantys Laminatės svarbios ne tik estetikai! Pažeisti dantys dažnai yra trapesni, gali nuskilti ar išlūžti. Tuo tarpu dantų laminatės suteikia dantims prarastą tvirtumą ir atsparumą aplinkos veiksniams.
Komfortas Specialistai pastebi, kad estetinis protezavimas pacientams kelia teigiamą psichologinį poveikį: naujos šypsenos dėka nyksta ilgai kamavę kompleksai, auga pasitikėjimas savimi.
Estetika Dantų laminates pagrįstai laikomos viena kokybiškiausių estetinių restauracijų – jos savo išvaizda niekuo nesiskiria nuo tikrų dantų.
Patikimumas Tai – ilgalaikis sprendimas. Kitaip nei dantų plombos ar balinimo procedūros rezultatai, dantų laminates bėgant metams nekeičia estetinės išvaizdos. Tinkamai rūpinantis, net ir po keliolikos metų laminates atrodys lyg naujos!
Natūralumas Tai – minimaliai invazyvi procedūra, leidžianti išsaugoti kuo daugiau natūralaus dantų audinio.
Paprastumas Dantų laminates nereikalauja sudėtingos priežiūros – rūpinkitės jomis it natūraliais dantimis.

Estetinio protezavimo dantų laminatėmis dėka, pavyksta susigrąžinti tai, kas atrodė jau seniai prarasta – laisvę drąsiai šypsotis, galimybę mėgautis įvairiu maistu, dailią šypseną ir dar daugiau!

Dantų dengimo laminatėmis eiga

Su pacientu aptariami jo lūkesčiai, parenkama natūraliai atrodanti būsimų laminačių spalva. Nuimami dantų antspaudai – pagal juos specialioje laboratorijoje gaminamos išskirtinės dantų laminatės. Dantys ruošiami estetiniam protezavimui: gali būti minimaliai šlifuojamas priekinis dantų paviršius. Kito vizito metu pristatomos individualiai pagamintos laminatės. Jos tvirtinamos ant paciento dantų paviršiaus. Taip suteikiama ypač estetiška šypsena.

Ko reikia kokybiškoms dantų laminatėms?

Jeigu svajojate apie dailesnę šypseną, rinktis mus – tikrai verta! Užtikriname patikimas ir ilgalaikes dantų restauracijas, nes procedūros metu naudojame pažangias technologijas, aukštos kokybės medžiagas ir parenkame Jums tinkamiausią estetinį sprendimą.

Tikime, kad estetinis protezavimas laminatėmis neįsivaizduojamas be:

  • Kokybės – „Denticus“ klinikoje naudojame tik ypač aukštos kokybės dantų laminates, kurios yra pralaidžios šviesai ir ypač plonos (0,1-0,3 mm.), todėl sukuria neįtikėtinai natūralų pojūtį.
  • Profesionalumo – savo šypsenos estetiką patikėkite tik į patyrusių specialistų rankas – tik tokiu atveju galėsite mėgautis ilgalaikiais rezultatais.
  • Rūpesčio – „Denticus“ komanda mano, kad bet kokiai procedūrai būtinas gydytojo ir paciento bendradarbiavimas. Šis ryšys neįsivaizduojamas be nuoširdaus rūpesčio, todėl atidžiai stebime Jūsų savijauta ir dantų estetika nuo pirmos konsultacijos iki pakartotinių apsilankymų.

Rekomenduojami gydytojai

Vytautas Pranskūnas

Gydytojas odontologas

Kontaktai

Registratūros tel.: +370 676 22 218

El. paštas: klinikadenticus@gmail.com

Adresas: Palangos g. 47 Panevėžys

Darbo laikas

I-V 9:00 19:00