×

Registracija vizitui

Grįžti

Gydytojai

Raminta Pranskūnienė - Gydytoja odontologė - ortodontė
Raminta Pranskūnienė

Apie gydytoją

Viena iš pirmųjų pradėjo dirbti su ortodontinėmis kapomis, tai naujas efektyvus ortodontinis gydymas, labai populiarus Europoje ir Amerikoje . Dirbame bendradarbiaudami su Italų įmone kurie šioje srityje lyderiai. Šios kapos labai geras sprendimas pacientams, nes tai patogu.

Daktarė yra labai mylima ne tik vaikų bei paauglių, bet ir suaugusių. Visada suranda tinkamą sprendimą gydymui, pagal poreikius, kad kaina ir kokybė atitiktų paciento norus. Ortodontė dirba su įvairių rūšių breketais ( metaliniais, keramikiniais, safyriniais, beligatūriniais ir kt,), taip pat su treineriais. Mažiesiems mūsų draugams siūlome nuotaikingas ortodontines plokšteles su spalvotais drugeliais, kiškiukais ar kitais animaciniais herojais. Vaikus tai labai pradžiugina.

Pagrindiniai jos tobulinimosi kursai būna užsienyje, todėl žinios yra visada naujausios ir tikros.

Mokslai

2014 m. LSMU antrinė ortodontijos rezidentūra

2010 m. Kauno Medicinos Universitetas

Narystės

Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narė

Lietuvos Ortodontų Sąjungos narė

Kvalifikacijos tobulinimas

2014 m. „ Liežuvinių breketų Harmony sistemos panaudojimas ortodontiniame gydyme“ Dr. P. Manzo (Italija) (Vilnius, Lietuva)

2013 m. – kursai „Angle II klasės gydymas ir skeletinės atramos panaudojimas. Ortodontinių vielų lankstymas”. Teorija ir praktika. Dr. P. Manzo (Italija) (Vilnius, Lietuva)

2013 m. – „Ortodontinių anomalijų gydymas“. (Kaunas. Lietuva)

2013 m . – „Sudėtingi ortodontiniai atvejai“. Dr. Turi Bassarelli (Italija) (Kaunas, Lietuva)

2012 m. – seminaras „Ortodontinio gydymo pabaigimo tikslumas”. Dr. I. Dagmar (Vokietija), (Jūrmala, Latvija)

2012 m. – seminaras „Naujovės ortodontijos praktikoje“. Prof. William R. Proffit (JAV), Dr. Luigi Montesani (Italija), Prof. Serge Dibart (Italija), (Roma, Italija)

2012 m. – seminaras „Angle II klasės gydymas: nuo funkcinių aparatų iki beligatūrių breketų“. Dr. P. Manzo (Italija), (Vilnius, Lietuva

2012 m. – seminaras „Šiuolaikinis ortodontinis gydymas ir jo pasirinkimo įvairovė. Kaip paskirstyti savo darbą?“ Dr. A. Sondhi (JAV) (Vilnius, Lietuva)

2011 m. – seminaras „Dabartinės idėjos ortodontiškai gydant smilkininio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimus“. Dr. A. Sondhi (JAV), (Vilnius, Lietuva)

2011 m. „Naujovės ir aktualijos odontologo praktikoje“. doc. J. Narbutaitė, dr. T. Linkevičius, dr. E. Vindašiūtė, dr. A. Auškalnis, dr. S. Grybauskas, doc. D. Smailienė, dr. R. Vėberienė, prof. V. Pečiulienė, dr. A. Puišys, dr. N. Skučaitė/Palanga, Lietuva

2010 m. – II-asis Europos šalių mikroskopinės odontologijos kongresas./ (Vilnius, Lietuva)4 m. LSMU antrinė ortodontijos rezidentūra. Gydytoja ortodontė

Užduoti klausimą gydytojui

Prisijungęs

Neprisijungęs

Kontaktai

Registratūros tel.: +370 676 22 218

El. paštas: klinikadenticus@gmail.com

Adresas: Palangos g. 47 Panevėžys

Darbo laikas

I-V 9:00 19:00