×

Registracija vizitui

Grįžti

Dantų plombavimas

Dantų plombavimas – tai odontologinis gydymo metodas, kuriam būdingas pažeistų danties audinių šalinimas ir atstatymas plombine medžiaga. Dantų plombavimo paskirtis gali būti gydomoji (terapinė) ir estetinė.

Iššūkiai

Nepakankama burnos higiena, netaisyklingi mitybos įpročiai, rūkymas, stresas, mineralų ir vitaminų trūkumas neigiamai veikia mūsų dantis ir didina dantų ligų, ypač – ėduonies, riziką.

Deja, prasidėjus ardomiesiems dantų ėduonies (karieso) procesams, keičiantis dantų estetiniam vaizdui, be profesionalios pagalbos apsieiti jau nepavyks.

Kodėl ši problema reikalauja skubaus sprendimo?

Ėduonis Ėduonis pirmiausia veikia dantų paviršių ir yra sėkmingai įveikiama plombavimo dėka, tačiau negydoma skverbiasi į gilesnius sluoksnius ir gali baigtis net dantų netekimu.
Estetiniai iššūkiai Griežimas dantimis ir natūralus dantų paviršių dilimas turi ilgalaikes pasekmes mūsų šypsenai: keičiasi dantų forma, spalva, atsiranda mikroįtrūkimų.
Skausmas, diskomfortas Negydoma dantų ėduonis skverbiasi giliau ir sukelia stiprų skausmą ir kenkia paciento gyvenimo kokybei.

Dantų plombavimas – veiksminga gydomoji priemonė, kurios dėka galima išvengti pavojingų dantų ligų ir džiaugtis dailesne šypsena.

Dantų plombavimo eiga

Įvertinus dantų būklę, pradedamas terapinis gydymas. Taikoma nejautra, kad procedūros metu pacientas nieko nejaustų. Valomos kariozinės ertmės, pašalinami pažeisti danties audiniai. Išvalytos dantų ertmės izoliuojamos kompozitine plombine medžiaga.

Ko reikia kokybiškam dantų plombavimui?

„Denticus“ klinikoje Jūsų dantų sveikata rūpinasi patyrusių gydytojų komanda. Naudojame aukštos kokybės kompozitines plombas ir užtikriname, kad plombavimo – nesvarbu, terapinės ar estetinės paskirties – procedūra praeitų greitai ir be skausmo, o rezultatais džiaugtumėtės ilgus metus.

Tikime, kad dantų plombavimas neįsivaizduojamas be:

  • Kokybės – mūsų klinikoje dantys plombuojami naudojant šiuolaikiškas medžiagas – kompozitines plombas, kurios puikiai izoliuoja dantų ertmes.
  • Kruopštumo – plombavimas reikalauja ypatingos precizikos: plombinė medžiaga sluoksniuojama, kad estetiškai atkurtų danties audinius.
  • Motyvacijos – tik abipusis paciento ir gydytojo bendradarbiavimas užtikrina maksimalius rezultatus, todėl siekis jaustis geriau – būtinas!

Rekomenduojami gydytojai

Vytautas Pranskūnas

Gydytojas odontologas

Kontaktai

Registratūros tel.: +370 676 22 218

El. paštas: klinikadenticus@gmail.com

Adresas: Palangos g. 47 Panevėžys

Darbo laikas

I-V 9:00 19:00