×

Registracija vizitui

Grįžti

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai burnos higienisto atliekama procedūra, kurios metu pašalinamos kietosios dantų apnašos, akmenys, pigmentinės dėmės.

Iššūkiai

Su burnos higiena susiduriama kasdien – idealiu atveju, mums tarnauja ne tik dantų pasta ir šepetėlis, bet ir tarpdančių siūlas, antibakterinis burnos skalavimo skystis. Deja, net ir geriausia dantų priežiūra namuose susiduria su neįveikiamais iššūkiais – kietosiomis apnašomis, kurių pašalinti be specialisto pagalbos nepavyks.

Kodėl ši problema reikalauja skubaus sprendimo?

Ėduonis Dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai yra viena pagrindinių dantų karieso ir kitų ligų atsiradimo priežasčių.
Periodonto ligos Jei apnašos nepašalinamos, jos kaupiasi po dantenomis ir sukelia uždegimą (gingivitą), kuris gali pereiti į alveolės kaulo uždegimą. Tokiu atveju vystosi periodontitas – kietųjų ir minkštųjų burnos audinių infekcija. Jos metu nyksta žandikaulio kaulas, dantys tampa paslankūs (pradeda klibėti). Problemos nesprendžiant, tenka juos pašalinti.
Estetiniai iššūkiai Nereguliariai atliekama burnos higiena lemia pageltusius, pigmentinių dėmių „išmargintus“ dantis, blogą burnos kvapą, kraujuojančias dantenas.
Bloga emocinė būsena Neestetiški dantys, nemalonus burnos kvapas kenkia paciento gyvenimo kokybei: didžioji dalis tokių pacientų skundžiasi suprastėjusia psichologine savijauta, žema saviverte.

Gera burnos higiena – pagrindinė dantų ėduonies ir apydančio profilaktikos priemonė. Gydytojo kabinete saugiai ir be skausmo pašalinus dantų akmenis galima tikėtis išgydyti periodonto ligas ir išvengti dantų netekimo rizikos.

Burnos higienos eiga

Burnos higiena – beskausmė procedūra, tačiau jei pacientas ypatingai jautrus, gali būti taikoma vietinė nejautra. Ultragarsiniu skaleriu efektyviai pašalinamos kietosios apnašos, dantų akmenys. Air-flow sistema nuvalomos minkštosios dantų apnašos. Dantys veikiami suspausto oro ir vandens srove bei sodos milteliais. Panaikinamos rūkymo, kavos, arbatos ir kitų dažančių maisto produktų paliktos dėmės, dantys nupoliruojami.

Ko reikia kokybiškai burnos higienai?

Apsilankę „Denticus“ klinikoje galite būti užtikrinti: Jūsų laukia modernios technologijos, aukšta darbo kokybė ir draugiškas bendravimas. Mūsų burnos higienistai ne tik atliks nepriekaištingą darbą, bet ir pasidalins informacija apie taisyklingą burnos bei dantų priežiūra, parinks Jums tinkamiausias dantų valymo priemones.

Tikime, kad profesionali dantų higiena neįsivaizduojama be:

  • Kompetencijų – mūsų klinikoje šią procedūrą atlieka specialiai apmokytas specialistas – burnos higienistas
  • Patirties – praktinė patirtis ir įgudę specialistai užtikrins, kad procedūra praeitų be skausmo, o apnašos būtų pašalinamos kokybiškai ir ilgam.
  • Noro – tik abipusis paciento ir specialisto bendradarbiavimas užtikrina maksimalius rezultatus, todėl motyvacija – būtina!

Rekomenduojami gydytojai

Skaistė Petronienė

Burnos higienistė

Kontaktai

Registratūros tel.: +370 676 22 218

El. paštas: klinikadenticus@gmail.com

Adresas: Palangos g. 47 Panevėžys

Darbo laikas

I-V 9:00 19:00