×

Registracija vizitui

Grįžti

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai burnos higienisto atliekama procedūra, kurios metu, pasitelkus saugias ir efektyvias technologijas, balinami viršutiniai dantų sluoksniai.

Iššūkiai

Natūraliu dantų baltumu gamta apdovanoja ne visus. Kompleksai, susikaustymas, nepasitikėjimas savimi – tai ir dar daugiau išgyvena dėl savo išvaizdos kenčiantys pacientai.

Dantų balinimas gali tai pakeisti!

Kodėl dantų balinimas – efektyvus sprendimas?

Pasitikėjimas Šviesi šypsena sukuria pasitikėjimo savimi jausmą ir leidžia užsibrėžtų tikslų siekti drąsiai.
Laisvė mėgautis maistu Savo dienos neįsivaizduojate be kavos, arbatos, retkarčiais norite pasimėgauti raudonu vynu? Dantų balinimas leis mėgautis net dažančiais maisto produktais, efektyviai panaikins pigmentines dėmes.
Jaunystės paslaptis Balti dantys vizualiai atjaunina pacientus, o mimikos raukšlės tampa mažiau pastebimos.
Ekonomiškas sprendimas Dantų balinimas – gerokai pigesnė išeitis už kitas dantų restauracijos priemones, pavyzdžiui, dantų laminates. Jei norite pakeisti tik dantų spalvą, balinimas yra idealus sprendimas.

Dantų balinimas – ne tik kokybiška, bet ir greitą poveikį turinti estetinė priemonė. Efektą pastebėsite vos po pirmos procedūros!

Kabinetinio dantų balinimo eiga

ZOOM! WhiteSpeed LED balinimo lempos šviesa veikia balinimo gelį Gelis skverbiasi į danties sluoksnius ir švelniai balina dantis. Procedūros pabaigoje dantys ištepami jautrumą mažinančiu geliu.

Dantų balinimo kapomis eiga

Pacientui suteikiamos išskirtinai jam pagamintos specialios formelės – kapos bei ZOOM! balinimo gelio rinkinys. Į kapas švirkščiamas balinimo gelis, kuris švelniai veikia dantis. Rekomenduojama kapas ant dantų dėvėti miego metu. Balinimo ciklo metu verta naudoti dantų jautrumą mažinančią dantų pastą.

Ko reikia kokybiškam dantų balinimui?

Apsilankę „Denticus“ klinikoje galite būti užtikrinti: Jūsų laukia patyrę specialistai ir pažangi balinimo sistema, leidžianti išbalinti dantis net iki 8 atspalvių. Mūsų specialistai leis Jums jaustis saugiai, o balinimo rezultatai džiugins net kelerius metus.

Tikime, kad dantų balinimas neįsivaizduojamas be:

  • Saugumo – mūsų naudojamo balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo mikrodefektus, emalis tampa švelnesnis ir blizgesnis, taip pat sumažėja dantų jautrumas
  • Komforto – Phillips ZOOM balinimo gelio sudėtyje yra 6% naujos formulės balinimo medžiagos, todėl balinimo metu ir po jo praktiškai nebūna dantų jautrumo.
  • Profesionalumo – mūsų specialistai gali pasigirti didele patirtimi, todėl procedūra bus atliekama kokybiškai, jos metu Jūsų šypsenai suteiksime maksimalų baltumą.

Rekomenduojami gydytojai

Skaistė Petronienė

Burnos higienistė

Kontaktai

Registratūros tel.: +370 676 22 218

El. paštas: klinikadenticus@gmail.com

Adresas: Palangos g. 47 Panevėžys

Darbo laikas

I-V 9:00 19:00